Pistolety do kleju - wyciskacze

Sulzer Mixpac (UK) Ltd. jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą produktów i usług w zakresie technologii nakładania i mieszania cieczy. Nasi klienci korzystają z zaawansowanych rozwiązań w zakresie precyzyjnych aplikacji, jak również jedno- i dwuskładnikowych systemów mieszania i dozowania. Nasza globalna sieć zapewnia lokalną wiedzę i kompetencje.

Sulzer Mixpac oferuje ręczne systemy dozowania kartuszy dla klejów jednokomponentowych, dwuskładnikowych, silikonów oraz dla produktów folii. Każdy system składa się z ręcznego, pneumatycznego a także elektrycznego pistoletu dozująco aplikacyjnego.

Systemy dozujące są zalecane do majsterkowania, jak również do profesjonalnego klejenia. Klejenie za pomocą systemów mieszania Sulzer Mixpac 2-K (COX ) jest szeroko rozpowszechnione w następujących zastosowaniach:

Pistolety do kleju

W naszej ofercie znajdą Państw szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów firmy Sulzer Mixpac

Profesjonalne użycie

Sulzer Mixpac dostarcza wysokiej jakości produkty o wysokiej wydajności przede wszystkim producentom materiałów reaktywnych 2-K na całym świecie. Nasze systemy zapewniają łatwą i bezpieczną obsługę aplikacji przez użytkownika końcowego.
Pozostałe produkty »
Przemysł transportowy (klejenie części wewnętrznych i zewnętrznych)
Produkcja elektrowni wiatrowych
Przemysł lotniczy
Elektronika (np. Przemysł mikro chipów)
Przemysł łodziowy
Montaż przemysłowy
Obróbka kamienia
Sektor budowlany
Zrób to sam

Manulane

1 i 2 komponentowe 

Pneumatyczne

1 i 2 komponentowe 

O nas

Firma KL-TECH s.c. powstała w 2014 roku. Od początku celem naszych działań było stworzenie bogatej oferty składającej się z wysokiej klasy produktów. Na początku naszej działalności skupiliśmy się na współpracy z Firmą KOMMERLING GmbH oferującym kleje przemysłowe przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej, łodziowej...
CZYTAJ WIĘCEJ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram