Kleje i uszczelniacze KÖMMERLING

Firma założona w 1897 roku przez Karla KÖMMERLING'A w Pirmasens, szczyci się przeszło 100-letnią historią sukcesów. Chcąc otworzyć się na potrzeby rynku oraz spełniać jego oczekiwania stawia na rzetelną obsługę klienta. Jako wiodący producent klejów w Europie, w swojej ofercie posiada systemy chemiczne dla bardzo dużego spektrum zastosowań. Są to silikony, kleje epoksydowe, kleje poliuretanowe, kleje dwuskładnikowe metakrylany i wiele innych. 

Jako Generalny Przedstawiciel w Polsce z wieloletnim nabytym doświadczeniem w branży oraz dużą ilością Dystrybutorów działających w naszym imieniu, doskonale wpisujemy się w politykę Firmy KÖMMERLING Chemische Fabrik GmbH. Wyrazem uznania ze strony Producenta dla naszego zaangażowania, rzetelności, wsparcia technicznego dla klientów jest podpisana umowa o współpracy.

Kleje i uszczelniacze

W naszej ofercie znajdą Państw szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów firmy KÖMMERLING 

KÖMMERLING Chemische Fabrik GmbH.

Firma KÖMMERLING działa na całym świecie, oferując najwyższej jakości kleje i uszczelniacze. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników, Dystrybutorów oraz innowacyjnym technologiom, znajduje się w Światowej czołówce producentów klejów – dla wszystkich gałęzi światowego przemysłu. 
Pozostałę produkty »
Poliuretany
MS Polimery 
Polisulfidy
Butyle
Silikony
Systemy rozpuszczalników
Kleje Dyspersjyjne
Kleje topliwe
Epoksydy
Akrylany
Kleje Wodne 

O nas

Firma KL-TECH s.c. powstała w 2014 roku. Od początku celem naszych działań było stworzenie bogatej oferty składającej się z wysokiej klasy produktów. Na początku naszej działalności skupiliśmy się na współpracy z Firmą KOMMERLING GmbH oferującym kleje przemysłowe przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej, łodziowej...
CZYTAJ WIĘCEJ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram